Škola malých princezen

Každá holčička má sen stát se princeznou, ale ne každá ví, že sen se může zcela stát skutečností. Vše, co budoucí princezna potřebuje, je udělat zkoušky ve speciální škole.

Nicméně, ne všechny mohou uspět. Pokud kandidátka na hodnost princezny má špatný charakter, uráží mladší, neposlouchá rodiče a často se hádá s kamarády, taková nemůže překonat ani první zkoušku. Pokud je však milá, laskavá, má dobré srdce a zručné ruce, ráda pomáhá druhým a je zvídavá, tak pak má otevřenou cestu přímo do školy malých princezen…

Délka programu: 60 min.
Místo: v uzavřené místnosti, na čerstvém vzduchu
Věk: 4-7 let (pro dívky)

Cena: cena je stanovena na počet do 10 dětí, za každé další dítě – příplatek 150 Kč. Cena zahrnuje veškeré náklady na materiál, který je třeba pro uskutečnění tohoto programu. Cena NEZAHRNUJE dárky pro malé princezny dle jejich věku a zájmům (doporučují se), které mohou být předány společně s diplomem o absolvování školy.

  • balíček «Light» - 3000 Kč. Zahrnuje program «Škola malých princezen»
  • balíček «Standart»  - 4800 Kč. Zahrnuje program «Škola malých princezen», 20 héliových balónků, kytice květin z balónků pro oslavence, korunka z balónků pro každou účastnici
  • balíček «High standard» - 6000 Kč. Zahrnuje program «Škola malých princezen», 20 héliových balónků, kytice květin z balónků pro oslavence, workshop na výrobu náramků z balónků (délka 30 min.), diskotéka pro princezny s mýdlovými bublinami (délka 20 min.).
Akce
X
Zadejte telefonní číslo a náš manažer zavoláme zpět
X
Napište zprávu a náš manažer vás bude kontaktovat.
X
Objednat
X

Díky za zprávu My vám odpovíme v nejbližší době