Návštěva pohádky

Všechny děti milují pohádky. Když maminka vysloví kouzelná slova "Bylo, nebylo ...", zlobivý synáček v okamžiku přestane vyvádět, malá dceruška odloží všechny hračky a vyleze mamince na klín.
Není divu, vždyť každé dítě sní o tom, že se dostane do pohádky a dnes se mu jeho sen splní. Dětičky se projdou kouzelným lesem, zdolají skutečné překážky, pomohou lesní víle vybrat pohoštění pro malá zvířátka a nasbírat pro ně lesní plody na koláče, vyrobí pohádkovou pohlednici k svátku a samozřejmě ... Ale to už ať zůstane tajemstvím...

Délka programu: 50-60 min.
Místo: v uzavřené místnosti, na čerstvém vzduchu
Věk: 3-4 roky

Cena: cena je stanovena na počet do 10 dětí, za každé další dítě – příplatek 150 Kč. Cena zahrnuje veškeré náklady na materiál, který je třeba pro uskutečnění tohoto programu. Cena NEZAHRNUJE dárky pro děti od lesní víly (doporučují se).

  • balíček «Light» - 3000 Kč. Zahrnuje program «Návštěva pohádky»
  • balíček «Standart»  - 4800 Kč. Zahrnuje program «Návštěva pohádky», 20 héliových balónků, postavičku zajíčka, medvídka, pejska nebo kočičky pro oslavence, pejska z modelovacích balónku pro všechny účastníky programu.
  • balíček «High standard» - 6000 Kč. Zahrnuje program «Návštěva pohádky», 20 héliových balónků, postavičku zajíčka, medvídka, pejska nebo kočičky pro oslavence, loutkové divadlo «Koblížek» (doba trvání 20 minut), dětskou diskotéku s mýdlovými bublinami (trvání 10-15 minut).
Akce
X
Zadejte telefonní číslo a náš manažer zavoláme zpět
X
Napište zprávu a náš manažer vás bude kontaktovat.
X
Objednat
X

Díky za zprávu My vám odpovíme v nejbližší době