Škola malých špionů

Na špiony jsou kladeny vysoké požadavky. Musí mít silný charakter, dobrou paměť, intuici, zároveň být odvážní a vnímaví. A to není zdaleka všechno. Pro splnění složitého úkolu a získání nezbytných informací je třeba být vytrvalý, rychle se rozhodovat, dobře se konspirovat, nedávat najevo své pocity a umět číst myšlenky ostatních.
Po nástupu do školy malých špionů je možné se naučit spoustu dalších věcí. A kdo ví, možná to bude první krok ke kariéře budoucího Richarda Sorge nebo Matyho Chari.

Délka programu: 60-90 min.
Místo: v uzavřené místnosti, na čerstvém vzduchu
Věk: 5-10 let

Cena: cena je stanovena na počet do 10 dětí, za každé další dítě – příplatek 150 Kč. Cena zahrnuje veškeré náklady na materiál, který je třeba pro uskutečnění tohoto programu. Cena NEZAHRNUJE dárky pro mladé špiony dle jejich věku a zájmům (doporučují se), které mohou být předány společně s diplomem o absolvování školy.

  • balíček «Light» - 3000 Kč. Zahrnuje program «Škola malých špionů»
  • balíček «Standart»  - 4800 Kč. Zahrnuje program «Škola malých špionů», 20 héliových balónků, postavičku špiona z nafukovacích balónků jako dárek pro oslavence, pistole z balónků pro každého účastníka
  • balíček «High standard» - 6000 Kč. Zahrnuje program «Škola malých špionů», 20 héliových balónků, postavičku špiona z nafukovacích balónků jako dárek pro oslavence, workshop na výrobu pistolí z balónků (délka 30 min.), diskotéku pro budoucí špiony (délka 20 min.).
Akce
X
Zadejte telefonní číslo a náš manažer zavoláme zpět
X
Napište zprávu a náš manažer vás bude kontaktovat.
X
Objednat
X

Díky za zprávu My vám odpovíme v nejbližší době