Hledání pirátských pokladů

Hledání opravdického pirátského pokladu….Мůže být něco zajímavějšího? Může! Hledat tyto poklady ve společnosti kapitánky pirátské lodě Jane Zrzavého ryby a její neposedné dcerky Aličky Tančící klobásy.

Ale dříve, než se dostaneme do společnosti této beznadějné rodiny děti budou muset projít zkouškou obratnosti, vynalézavosti, vzdělanosti a samozřejmě také odvahy. А teprve poté se novopečení piráti vydají hledat části karet, které jsou ukryté na různých ostrovech. Po nasbírání celé série karet, budou schopni najít ukrytý poklad…

Délka programu: 60-90 min.
Místo: v uzavřené místnosti, na čerstvém vzduchu
Věk: 5-10 let

Cena: cena je stanovena na počet do 10 dětí, za každé další dítě – příplatek 150 Kč. Cena zahrnuje veškeré náklady na materiál, který je třeba pro uskutečnění tohoto programu. Cena NEZAHRNUJE dárky pro děti, které se budou nacházet v truhle s poklady (doporučují se čokoládové penízky a drobné dárky odpovídající zájmům mаlých pirátů)

  • balíček «Light» - 3000 Kč. Zahrnuje program «Hledání pirátských pokladů»
  • balíček «Standart»  - 4800 Kč. Zahrnuje program «Hledání pirátských pokladů», 20 héliových balónků, postavičku piráta z nafukovacích balónků jako dárek pro oslavence, pirátské meče z balónků pro každého účastníka
  • balíček «High standard» - 6000 Kč. Zahrnuje program «Hledání pirátských pokladů», 20 héliových balónků, postavičku piráta z nafukovacích balónků jako dárek pro oslavence, workshop na výrobu pirátských mečů z balónků (délka 30 min.), pirátskou diskotéku s mýdlovými bublinami (délka 20 min.).
Akce
X
Zadejte telefonní číslo a náš manažer zavoláme zpět
X
Napište zprávu a náš manažer vás bude kontaktovat.
X
Objednat
X

Díky za zprávu My vám odpovíme v nejbližší době