Časte dotazy (en)

Jak dlouho vydrží letět balónek nafouknutý héliem?

Balónky o velikosti 26 cm létají 5 až 6 hodin od doby jeho nafouknutí, balónky o velikosti 30 cm 8 až 10 hodin. Dobu letu mohou zkrátit průvany, vysoká vlhkost, teplota vzduchu nižší než +18°С a vyšší než +22°С a také změna teploty. Pro balónky jsou také škodlivé sluneční paprsky, statická elektřina a kontakt s drsnými povrchy.

Jde prodloužit dobu letu héliových balónků?

Ano. Můžeme použít speciální gel, který dokáže prodloužit dobu letu 3 krát až 7 krát, а závisí to na podmínkách využití. Stejně jako u balónků bez gelu je třeba se vyhýbat průvanům, slunečním paprskům, statické elektřině, teplotám nižším než +18°С a vyšším než +22°С, vysoké vlhkosti, teplotním změnám a kontaktu s drsnými povrchy.

Jak dlouho létají fóliové balónky?

Fóliové balónky dokážou létat 3 dny až 3 týdny, což záleží na jejich velikosti.

Kolik je potřeba nafouknout balónků s héliem pod strop, aby to hezky vypadalo?

Závisí to na Vašem přání, ale ideální je 6 až 8 balonků na m2

Kolik je třeba balónků na zaplnění celého stropu v pokoji?

Na pokoj o velikosti 10-11 m2  je třeba přibližně 100 balónků.

Kolik stojí výzdoba balónkami?

Každá varianta výzdoby je navržena a rozpočítána individuálně, protože cena závisí na Vašich přaních a prostorových možnostech. Každopádně, čím je výzdoba luxunější, rozsáhleší  a detalnější, tím je cena vyšší.

Kolik stojí nejlevnější výzdoba?

15 Kč а vypadá to takto.

Jak dlouho vydrží postavy z balónků?

Při opatrném zacházení a ideálních podmínkách 4 dny až několik týdnů. S postupem času se na postavách usazuje prach, balónky začínají matnout a zmenšovat se. Přičemžjako první se začínají vyfukovat detaily z malých a modelovacích balonků

Chci udělat dítěti překvapení z balónků, ale nevím, jaké mám objednat? Můžete mně pomoci s jejich výběrem?

Určitě. Společně můžeme vymyslet konkrétní dárek nebo výzdobu oslavy, přičemž budeme vycházet z věku, pohlaví a zájmů Vašeho dítěte.

Je možné objednávku vyzvednout dva dny před oslavou?

Ano, ale doporučujeme to dělat před oslavou. Balónky jsou vyrobeny z pravého latexu a jeho vyfukování kvůli přirozeným chemickým procesům začíná hned po nafouknutí. V tomhle ohledu se balónky hodně podobají růžím. Čerstvé květiny vypadají velkolepě, ale po 3-5 dnech mohou zcela ztratit svůj vzhled.

Kdy je třeba udělat objednávku?

Minimálně  tři dny předem, nejlépe  1-2 týdny, aby byl čas v klidu promyslet všechny detaily a vše  doladit. Pro výzdobu s exkluzivními balónkami je třeba udělat objednávku minimálně měsíc předem, protože v Česku není  možnost velkého výběru balónků a je třeba je objednat ze zahraničí, jejichž dodání nějakou dobu potrvá.

Je možné u Vás nechat nafouknout balónky héliem, který si sami seženeme?

Ano, ale děláme to jen výjimečně. Za podmínky, že uhradíte náklady na hélium, pokud Váš balónek praskne z důvodu špatné kvality. Záruku na dobu letu cizích balónků neposkytujeme, protože nemůžeme ručit za jejich dobrou kvalitu.

Existuje možnost doručení mimo území Prahy?

Ano. Cena dopravy  je kalkulována individuálně.

Mohu poslat dárek z balónků anonymně?

Ano. V tomto případě ale musíte uhradit platbu ve výši 100% předem.

Akce
X
Enter your phone number and our Manager will call you back
X
Write a message and our Manager will contact you.
X
Make an order
X

Thanks for the message We will reply soon